scienza-natura.com
Články a zprávy přicházející ze světa vědy a přírody


Scienza Natura.com : Výroba kosmetických přísad do vlasů obvykle nemá žádné negativní účinky na přírodu. Výrazně snižujeme spotřebu vody v našich výrobních zařízeních. V případě šampónu nebo kondicionování vlasů se obávají, že nejsou znečištěni. Tato mentalita ovlivňuje jak vzorce výrobků z vlasů, tak i obalů, jako v případě biopryskyřice používané pro dávkovač vlasového pěna, který nás stál hodně námahy. Jsme svědky zrození výrobků, které používají přírodní ingredience, a jejich vylepšením díky přispění technologií a vědy. Jedná se o koncept přírodní moci, který spojuje maximum naturalit s maximální účinností, také inspirované tradičními čínskými lékařskými technikami, které používají přirozené ingredience s účinným účinkem, které dosahují hojného uzdravení s menším invazivní ve srovnání s klasickými technikami. Kdykoliv můžeme, pro kosmetiku, se pokusíme čerpat z přírody. Výzkumníkům se konečně podařilo odhalit korelace mezi lipidy a suchými a poškozenými vlasy. Zrodily se superhydratující molekuly, schopné působit na vlasy stejně jako přírodní látky s jejich vlastnostmi. Jsme svědky zrození výrobků, které používají přírodní ingredience, a jejich vylepšením díky přispění technologií a vědy. Buněčná bioenergie je pole, které nám umožňuje lépe se zdokonalovat procesy, které podlžou stárnutí kůže a nedokonalosti pokožky. Pokročilé výsledky lze dosáhnout spojením přírodních přísad, jako je olivový olej, Dill nebo ceramides s bioenergií.

Gossip & News
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Scienza Natura.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Scienza Natura.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Scienza Natura.com, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Scienza Natura.com, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Scienza Natura.com, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy