scienza-natura.com
Bilim ve doğa dünyasından gelen makaleler ve haberler


Scienza Natura.com : Saç lar için kozmetik malzemelerin üretimi genellikle doğa üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Üretim tesislerimizde su tüketimini önemli ölçüde azaltıyoruz. Saçlar için şampuan veya saç kremi durumunda, biz onlar kirletici değildir endişe. Bu zihniyet saç ürünleri ve ambalaj hem formülleri etkiler, bir biyo-reçine durumunda olduğu gibi bize çok çaba maliyeti olan bir saç mus dispenseri için kullanılan. Teknoloji ve bilimin katkılarıyla doğal malzemeler kullanan ve bunları geliştiren ürünlerin doğuşuna tanıklık ediyoruz. Bu maksimum etkinlik ile doğallık maksimum birleştiren doğa gücü kavramı, aynı zamanda güçlü bir etkisi ile doğal maddeler kullanarak geleneksel Çin tıbbi teknikleri esinlenerek, daha az şifa elde klasik tekniklere göre invaziv. Ne zaman yapabilirsek, kozmetik için, doğadan çizmeye çalışırız. Araştırmacılar nihayet lipidler ve kuru ve yıpranmış saçlar arasındaki korelasyonları keşfetmek başardık. Süper nemlendirici moleküller doğdu, doğal maddelerin özellikleri ile yaptığı gibi saç üzerinde hareket edebiliyoruz. Teknoloji ve bilimin katkılarıyla doğal malzemeler kullanan ve bunları geliştiren ürünlerin doğuşuna tanıklık ediyoruz. Hücresel biyoenerji bize daha iyi cilt yaşlanma ve cilt kusurları altında yatan süreçleri ana sağlayan bir alandır. Zeytinyağı, dereotu veya seramid gibi doğal maddelerin biyoenerji ile ilişkilendirilmesi yle gelişmiş sonuçlar elde edilebilir.

Gossip & News
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Scienza Natura.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Scienza Natura.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Scienza Natura.com, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Scienza Natura.com, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Scienza Natura.com, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy