scienza-natura.com
Články a zprávy přicházející ze světa vědy a přírody


Scienza Natura.com : Výroba kosmetických přísad do vlasů obvykle nemá žádné negativní účinky na přírodu. Výrazně snižujeme spotřebu vody v našich výrobních zařízeních. V případě šampónu nebo kondicionování vlasů se obávají, že nejsou znečištěni. Tato mentalita ovlivňuje jak vzorce výrobků z vlasů, tak i obalů, jako v případě biopryskyřice používané pro dávkovač vlasového pěna, který nás stál hodně námahy. Jsme svědky zrození výrobků, které používají přírodní ingredience, a jejich vylepšením díky přispění technologií a vědy. Jedná se o koncept přírodní moci, který spojuje maximum naturalit s maximální účinností, také inspirované tradičními čínskými lékařskými technikami, které používají přirozené ingredience s účinným účinkem, které dosahují hojného uzdravení s menším invazivní ve srovnání s klasickými technikami. Kdykoliv můžeme, pro kosmetiku, se pokusíme čerpat z přírody. Výzkumníkům se konečně podařilo odhalit korelace mezi lipidy a suchými a poškozenými vlasy. Zrodily se superhydratující molekuly, schopné působit na vlasy stejně jako přírodní látky s jejich vlastnostmi. Jsme svědky zrození výrobků, které používají přírodní ingredience, a jejich vylepšením díky přispění technologií a vědy. Buněčná bioenergie je pole, které nám umožňuje lépe se zdokonalovat procesy, které podlžou stárnutí kůže a nedokonalosti pokožky. Pokročilé výsledky lze dosáhnout spojením přírodních přísad, jako je olivový olej, Dill nebo ceramides s bioenergií.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Scienza Natura.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Scienza Natura.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Scienza Natura.com, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Scienza Natura.com, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Scienza Natura.com, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy
["03:00:34","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Scienza-natura.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - generale - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/scienza-natura.com\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - generale - impostata da: record da DB"]