scienza-natura.com
Bilim ve doğa dünyasından gelen makaleler ve haberler


Scienza Natura.com : Saç lar için kozmetik malzemelerin üretimi genellikle doğa üzerinde hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Üretim tesislerimizde su tüketimini önemli ölçüde azaltıyoruz. Saçlar için şampuan veya saç kremi durumunda, biz onlar kirletici değildir endişe. Bu zihniyet saç ürünleri ve ambalaj hem formülleri etkiler, bir biyo-reçine durumunda olduğu gibi bize çok çaba maliyeti olan bir saç mus dispenseri için kullanılan. Teknoloji ve bilimin katkılarıyla doğal malzemeler kullanan ve bunları geliştiren ürünlerin doğuşuna tanıklık ediyoruz. Bu maksimum etkinlik ile doğallık maksimum birleştiren doğa gücü kavramı, aynı zamanda güçlü bir etkisi ile doğal maddeler kullanarak geleneksel Çin tıbbi teknikleri esinlenerek, daha az şifa elde klasik tekniklere göre invaziv. Ne zaman yapabilirsek, kozmetik için, doğadan çizmeye çalışırız. Araştırmacılar nihayet lipidler ve kuru ve yıpranmış saçlar arasındaki korelasyonları keşfetmek başardık. Süper nemlendirici moleküller doğdu, doğal maddelerin özellikleri ile yaptığı gibi saç üzerinde hareket edebiliyoruz. Teknoloji ve bilimin katkılarıyla doğal malzemeler kullanan ve bunları geliştiren ürünlerin doğuşuna tanıklık ediyoruz. Hücresel biyoenerji bize daha iyi cilt yaşlanma ve cilt kusurları altında yatan süreçleri ana sağlayan bir alandır. Zeytinyağı, dereotu veya seramid gibi doğal maddelerin biyoenerji ile ilişkilendirilmesi yle gelişmiş sonuçlar elde edilebilir.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Scienza Natura.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Scienza Natura.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Scienza Natura.com, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Scienza Natura.com, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Scienza Natura.com, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy
["03:02:26","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Scienza-natura.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - generale - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/GENERALE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/scienza-natura.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - generale - impostata da: record da DB"]